Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The ChairRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.5
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.5
Virgin RiverRated ★ 2.5
Virgin RiverRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5- The ExorcistRated ★ 4.0