Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.0
SeoulmoonRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0