Movies
Ratings
100
Toy StoryRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
BlindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0