Series
Ratings
29
Master's SunRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0