Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Hard HitRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
 
The MarvelsRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5