Series
Ratings
231
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Bread BarbershopRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
Well-Intended LoveRated ★ 3.0
Wait My YouthRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0