Titles you rated
FilthRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
45 YearsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5