Movies
Ratings
527
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Have a Good Trip: Adventures in PsychedelicsRated ★ 3.5
Fantastic FungiRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5