Movies
Ratings
984
LeavingRated ★ 0.5
Tell It to the BeesRated ★ 3.0
Below Her MouthRated ★ 3.0
God Bless AmericaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0