Titles you rated
- IS <Infinite Stratos> 2Rated ★ 1.5
BonobonoRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.0
- I can't understand what my husband is saying: 2nd ThreadRated ★ 2.5
- I can't understand what my husband is sayingRated ★ 2.0
- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 2.5
The World God Only Knows: Chapter GoddessRated ★ 3.0- The World God Only Knows IIRated ★ 2.5
The Comic Artist and His AssistantsRated ★ 2.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 2.0
Fate/Kaleid Liner Prisma IllyaRated ★ 1.5
A Certain Magical IndexRated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 1.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 2.5
ShirobakoRated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 1.5- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 2.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 2.0- Powerpuff GirlRated ★ 3.0