Movies
Ratings
392
SplitRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The InerasableRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5