Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
The OARated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
BanG Dream! Season 3Rated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.0