Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 4.5
Army of the DeadRated ★ 2.5
Army of ThievesRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0