Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
FracturedRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5