Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0