Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
DittoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0