Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5