Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.5
TangledRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0