Movies
Ratings
38
FrozenRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
TedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0