Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0