Movies
Ratings
180
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
SingRated ★ 5.0
MasterRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
EmmaRated ★ 3.0
Monte CarloRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Run Lola RunRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5