Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5