Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- ItRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5