Titles you rated
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.5
CureRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 0.5
Tokyo TribeRated ★ 0.5
The Sion SonoRated ★ 3.5- Blood and BonesRated ★ 0.5
Takeshis'Rated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.0- BrotherRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 2.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 4.5