Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
American PrimevalRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
ReservatetRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.5
EricRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Mo Season 1Rated ★ 4.0