Movies
Ratings
200
La Vie en RoseRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
The PunisherRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
MementoRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0