Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0