Titles you rated
TunnelRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0