Titles you rated
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5- OvermanRated ★ 3.5
BIGBANG MADERated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0