Series
Ratings
19
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0