Series
Ratings
138
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5- TruthRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 3.5
- BossRated ★ 3.5
- SoulmateRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 4.0