Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
High School FleetRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Middle School Student ARated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.0
The Family GameRated ★ 4.0
Shin AtashinchiRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0