Series
Ratings
206
Friendly RivalryRated ★ 2.5
QuartetRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Chastity HighRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Catching KillersRated ★ 3.0
Catching KillersRated ★ 3.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 0.5- 데스노트Rated ★ 3.0