Movies
Ratings
421
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0