Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5