Titles you rated
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0