Movies
Ratings
2004 It ComesRated ★ 4.5 It ComesRated ★ 4.5
 The MoonRated ★ 1.0 The MoonRated ★ 1.0
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
- VirusRated ★ 3.5
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0 The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 HarbinRated ★ 1.5 HarbinRated ★ 1.5
 Sling BladeRated ★ 3.5 Sling BladeRated ★ 3.5
 Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.5 Starring Jerry As HimselfRated ★ 4.5
 Kokuhaku -CONFESSION-Rated ★ 4.0 Kokuhaku -CONFESSION-Rated ★ 4.0
 AfireRated ★ 4.0 AfireRated ★ 4.0
 HoneymoonRated ★ 4.5 HoneymoonRated ★ 4.5
 EileenRated ★ 4.0 EileenRated ★ 4.0
 The EqualizerRated ★ 4.0 The EqualizerRated ★ 4.0
 AuditionRated ★ 3.5 AuditionRated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 The SwindlersRated ★ 2.0 The SwindlersRated ★ 2.0
 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0 My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
 Once in a SummerRated ★ 1.5 Once in a SummerRated ★ 1.5
 PhantomRated ★ 2.0 PhantomRated ★ 2.0