Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0