Movies
Ratings
35
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0