Titles you rated
- Run HanyRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Teen WolfRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Devious MaidsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- The ListenerRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 3.5
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0