Movies
Ratings
352
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
PhotocopyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5