Movies
Ratings
169- WishRated ★ 4.5
- D-WarRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Eddie the EagleRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 1.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 2.0
BoltRated ★ 3.0