Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 4.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
The Ghost DoctorRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5