Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0