Movies
Ratings
31
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Phantom of LibertyRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 3.0
100 ThingsRated ★ 3.0
Adaptation.Rated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
RawRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Sisters on the RoadRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5