Movies
Ratings
858
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
LobbyRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5