Series
Ratings
41- GintamaRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 2.0- Sherlock UncoveredRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0