Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0