Movies
Ratings
35
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0