Movies
Ratings
207
QueerRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0